CZ CZ Tabanca Tüfek Türkiye


Yetkili Servis

Tam Yetkili CZ Teknik Servisi

• Silahşör, Degol Caddesi:15/1 Tandoğan - Anadolu Meydanı- Ankara (MKEK Karşısı) - Harita ↗ - Tel: 0312 223 23 48Zonguldak Yetkili Servisi

• Halil Ündar, Yeni Çarşı, Defterdarlar Sokak No:15 - Zonguldak - Tel: 0542 345 55 37

Teknik Servislerimizde CZ marka Tabanca ve Yivli Av Tüfeklerimizin her türlü tamir ve bakım işlemleri ilgili Kanunlarımız çerçevesinde yapılmaktadır. Gereken yedek parça ve aksesuarlar ilgili mevzuat çerçevesinde ithal edilebilmekte veya ithal edilmiş olan şarjör ...vs yedek parçalar tedarik edilebilmektedir.

Yetkili Servislerimiz Yivli Av Tüfeklerimize dürbün montajı ve ayarı konusunda da işlem yapabilmektedir.
CZ Tabancaları ve Yivli Av Tüfekleri ile ilgili orijinal yedek parça ve aksesuarlar Çek Cumhuriyeti’nde CZ Fabrikasından ithal edilebilmekte olup, aşağıdaki sayfalarda bazı bilgilere ulaşılabilmektedir:

shop.cz-usa.com ↗

DEĞERLİ CZ KULLANICISI MÜŞTERİLERİMİZE HER TÜRLÜ SİLAH PARÇASI İTHALATININ VALİLİK VE EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ/MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI İZİNLERİNE TABİ OLDUĞUNU, AKSİ HALDE ÇEŞİTLİ OLUMSUZLUKLARLA KARŞILAŞABİLECEKLERİNİ HATIRLATMAK İSTERİZ. BU KONUDA SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN TARAFIMIZA DANIŞINIZ.

CZ TEKNİK SERVİSLERİMİZE MÜRACAATINIZDA İLGİLİ MEVZUATA TAM OLARAK RİAYET EDİLMESİ GEREKMEKTE OLUP, TEKNİK SERVİSLERİMİZ TARAFINDAN TALEP EDİLEN RUHSAT, DÖKÜMAN VS. BİLGİLERİN SAĞLANMASI GEREKMEKTEDİR.